Patroni projektu koňská záchranka

Bc. Ladislav Macek - náměstek primátora města Brna pro rozvoj

Kdyby mohl, přivede si svého "Edíka" i do práce... Opravdu, tak nadšený je to příznivec koní. O to více si vážíme jeho náklonnosti, stejně jako podpory statutárního města Brna.

Ladislav_Macek

logobrno_1

http://www.brno.cz

 

MVDr. Jaroslav Dražan - prezident ASCHK

Vysokoškolský pedagog a veterinář, uznávaný odborník, dlouholetý chovatel koní, prezident ASCHK a funkcionář v dalších chovatelských organizacích (Svaz chovatelů haflinga atd.). Jsme rádi, že nám osobnost tohoto formátu drží pěsti. Děkujeme.

 

drazan2

 

Václav Vydra - herec

Velmi si vážíme přízně, kterou nám věnuje tento nadšený zastánce přirozeného chovu koní, herec, tanečník :-), příležitostný dopisovatel a spisovatel a skvělý člověk.

 

vydra1

 

Vanda Hybnerová a Saša Rašilov - herecký a manželský pár

Celá rodinka Rašilovových je poblázněna do koní, ovcí a dalších větších i menších zvířátek. Je proto pochopitelné, že ji myšlenka záchrany velkých zvířat zaujala a děkujeme za její přízeň.

 

Ing. Lenka Gotthardová, CSc. - publicistka

Myslím, že tuto osobnost českého jezdectví není ani třeba představovat, přesto jen heslovitě ... autorka a vydavatelka koňské literatury, dříve redaktorka časopisu Jezdectví, ředitelka NH Kladruby a správce hipologického muzea ve Slatiňanech. Lenko, děkujeme za Vaši podporu!

 

gotthardova_1